ARZU BIYIKLIOĞLU

December 25, 2012 Genel  Yorum Yazın

Arzu Bıyıklıoğlu1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, NLP Eğitmeni ve Reiki Master, Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam Danışmanı’dır. ID Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri’nde eğitmen ve mentördür; ayrıca IICA (Uluslararası Koçluk Enstitüsü Derneği) Yönetim Kurulu Üyesidir.

www.milliyet.com.tr sağlık sayfasındaki “Zihin Gücüyle Sağlıklı Yaşam” köşesinin yazarıdır. Yazıları www.arzubiyiklioglu.com ve diğer pek çok internet sitesinde yayımlanmaktadır.

Uludağ Üniversitesi mezunu olan Arzu Bıyıklıoğlu, 1989-1996 arasında turizm, halkla ilişkiler ve regreasyon alanlarında çalıştı. 1996’dan itibaren spor, sağlıklı yaşam, beslenme ve satış yöneticiliği eğitimleri alarak Sports Internatinal ekibine dahil oldu. 2005’e kadar satış müdür yardımcısı, satış müdürü, genel müdür yardımcısı ve genel müdürlük görevlerini üstlendi.
2005’de özel ilgi alanı olan kişisel gelişim, zihin gücü, yaşam boyu öğrenme ve sağlık yaşam felsefesi konularında kendisine daha fazla zaman ayırmaya ve kariyerine bu alanlarda devam etmeye karar verdi. 2009’da iş hayatında kazandığı deneyimlerini, kişisel gelişim bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel koç olmak için ID International Coaching LRI Certificate Life Coaching programına katıldı.

Zihin ve beden uyumu, zihni yeniden programlama, çocuk gelişimi, aile içi iletişim, kaliteli yaşam ve evrensel enerji Reiki programlarına katılarak hem kendini geliştirdi hem de kendisine ait çalışma programları hazırladı.

 

Yorum Yazın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>